Këngëtarja e njohur Morena Taraku njihet si një femër mjaft e bukur, dhe që gjithmonë është në top formë. Ajo shfaqet në daljet e saj publike gjithmonë me grim të realizuar nga profesionistë.

Por e keni menduar ndonjëherë si duket Morena pa grim? Këngëtarja ka publikuar në Snapchat një foto ku shkruan “Ditë e bukur, pa makeup”. Morena gjithsesi edhe pa grim ngjan vërtet bukur…