Një 25- vjetor ëndrrash.

Modelja bukuroshe Cara Delevingne ka mbledhur miqtë e saj më të mirë për të festuar këtë përvjetor.

Për hir të së vërtetës nuk ishte një ditëlindje shumë normale. 

Supermodelja britanike së bashku me mikesha e saj Suki Ëaterhouse, Jaime Ëinstone, Gjeorgjia Maj Jagger,Kendall Jenner,  motrat Poppy dhe Chloe Delevingne u zhvendoën në Meksikë.

Përveç se fotos me bikini e cila ishte si qershia mbi tortë, dita ishte e mbushur me udhëtime me parashutë, eksplorime nënujore, në shpella, jaht, një festë e cila ka kushtuar plot 100 mijë dollarë.

“Jam me fat që kam mikesha kaq të mira. Faleminderit që më frymëzoni dhe më mbështesni zonja Sexico”, ka shkruar modelja.

Siç mund ta shikoni nga foto, niveli i argetimit ka qenë në maksimum. Ah besoj se e kuptuat që në këtë 25- vjetor të bukuroshes nuk kishte asnjë djalë…

Besojmë se e kuptuam arsyen se përse ia ka kaluar kaq mirë, apo s'mendoni kështu dhe ju?