Ajo është në pritje të ëmbël. Lajmin e shtatzënisë e dha disa ditë më parë në një intervistë për In Tv.

Gazetarja dhe spikerja e njohur Jonida Aliçkolli po shijon pushimet duke pritur të vijë në jetë fëmija i saj.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku tregon barkun e rrumbullakosur. Jonida duket më bukur se kurrë me një fustan të ngushtë të ngjitur pas trupit.

 

I ❤ this city

A post shared by Jonida (@jonidaalickolli) on

Shtatzënia i ka dhënë asaj një nur pasi duket bukur dhe mjaft ëmbël.