Kur mendon se Gigi Hadid është një super modele, thua me veten më siguri ajo konsumon ushqime të shëndetshme dhe ushqehet shumë pak. Por në fakt e vërteta nuk qenka kështu.

Modelja e njohur Gigi Hadid me siguri do ju shoqëroje juve të hani një sanduiç, pa asnjë pikë problemi.

Lista e 6 ushqimeve të preferuara të saj, është shumë larg atyre që ne mund të mendonim.

Me siguri pasi të lexoni 6 ushqimet e saj të preferuara, do e doni më shumë ushqimin, dhe dietën do e filloni si gjithmonë, NESËR.

1-Vezët e rrahura, proshutën dhe tostin

2-Ajo konsumon në mëngjes fasule

3-Sanduiç

4-Akulloret

5-Sushin

6-Ushqimet që ajo gatuan vetë, janë të preferuarat e saj