Ёshtё receta ideale qё mund tё pёrgatisni, nё vend tё bukёs ose si njё meze qё do tё shoqёrojё mesditёn si dhe pasditet tuaja. Njё recetё qё nuk do ju lodhё, as do ju marrё shumё kohё. Ideale edhe pёr fundjavat, ose pёr ta pёrgatitur bashkё me fёmijёt tuaj.

Ja çfarё do ju nevojitet:

Njё bukё rrumbullake
Kaçkavall sipas dёshirёs
Gjysmё filxhan me qepё tё freskёta tё karamelizuara
2 lugё gjalpё tё shkrirё
1 lugё paprika
1 lugё pluhur hudhёre
1 lugё pluhur qepe
1 lugё rigon
Pak piper tё zi
Kripё

Nё videon e mёposhtme do tё shikoni mё qartё tё gjithё procedurёn e pёrgatitjes sё saj.

Ju bёftё mirё!