Aktualitet

Këto janë postimet e fundit në Instagram me hashtagun #MyClassLook.

Postoni dhe ju fotot tuaja dhe do të shfaqeni në RevistaClass.al.

Showbizz

Corona

Këpucët që një femër e vërtetë duhet të ketë me çdo kusht


Lexo artikullin!

Gossip

Nga Alketa

Sekreti për të përgatitur çajin e përkryer


Lexo artikullin!

SHIKO GALERINE E VIDEOVE
TE KESHILLUARA NGA CLASS
REGGAETON MIX Daddy Yankee, Maluma, Nicky Jam, Shakira, Enrique Iglesias, Wisin
Farruko - Chillax (Official Video) ft. Ky-Mani Marley
Clean Bandit - Rockabye ft. Sean Paul & Anne-Marie [Official Video]
DAFINA - Four Season (Official Video)
Xing me Ermalin 24 - Ermali dhe Alketa këndojnë Lalaland
Xing me Ermalin 24 - Me Alketa Vejsiu në makinë
Xing me Ermalin 24 - Alketa Vejsiu
Samanta ft. 2Ton - Bashk' (Official Video 4K)
Your face sounds familiar Albania 2 - Olta Gixhari si Kim Basinger

Personazh

Class Life

Urban

Modë & Bukuri

Sex

Festa jote

Shëndet

Art